Hakkımızda
Çağrı Merkezi: +90 216 523 2331 ( HAFTA İÇİ 09.00 - 18.00 )
Bizi takip edin;
Twitter Facebook Google + LinkedIn

Hakkımızda ANASAYFA Home Transturk Hakkımızda

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Home Transturk International Movers

Home Transturk International Movers, 2000 yılından bu yana uluslararası platformda kapıdan kapıya evden eve nakliye sektöründe hizmet vermektedir. Uluslararası taşımacılığın yanı sıra yurtiçi ve yurtdışı depolama ve gümrükleme hizmetleri, yurtiçi ofis taşımacılığı ve fuar taşımacılığı hizmetleri de vermektedir. Devlet birimleri, konsolosluklar, elçilikler, askeriye, NATO görevlileri,  kurumsal şirket yöneticileri ve yurtdışında 2000'den fazla tedarikçi ağı ile bütün dünya ülkelerine ve vatandaşlarına "uluslararası evden eve nakliye" alanında lojistik destek vermektedir. 

 

2014 Temmuz itibariyle Home Transturk el değiştirmiş olup, daha genç ve dinamik bir kadroyla müşteri portfoyünü ve referanslarını çoğaltmış, benchmarking çalışmalarıyla yenilikler getirmiş, bilinenin aksine daha şeffaf teklifler ve alternatif taşıma modelleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.  

 

Devir alındığı 2014 Temmuz ayından bu yana uluslararası evden eve nakliyatın tamamen profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir sektör olduğunu girdiği her paltformda belirten Home Transturk "Uluslararası evden eve nakliyat, "taşırız abi" mantığının gravat takılmış halidir." misyonuyla hareket eden, yaptığı her işin sonuna kadar arkasında durarark "sıfır" mağduriyetle müşteri ve tedarikçi anlamında sektör de güven tazelemiştir.