Plaza ve Ofis Taşımacılığı
Çağrı Merkezi: +90 216 523 2331 ( HAFTA İÇİ 09.00 - 18.00 )
Bizi takip edin;
Twitter Facebook Google + LinkedIn

Plaza ve Ofis TaşımacılığıANASAYFA Home Transturk Plaza ve Ofis Taşımacılığı

Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


 

Ofis taşımacılığı adı altında verdiğimiz hizmet ise tıpkı ev eşyalarınızın taşınma sürecinde olduğu gibi bir titizlik ve ciddiyet gerektirir. Vermeyi taahhüt ettiği hizmetin bilinç ve sorumluluğunda olan Hometransturk, ev taşımacılığında uyguladığı tüm süreç ve hizmeti ofis taşınmalarında da vermektedir.


Bize ulaştığınız ilk anda, talepleriniz doğrultusunda ziyaretinize gelen müşteri temsilcimiz ile ön görüşme yapıp, inceleme sonucuna göre hizmet şeklimiz ve sizin uygun olduğunuz taşınma tarihiniz belirlenir. Arzu ettiğiniz tarihte taşınmasını istediğiniz ofisiniz ister şehir içi ister şehirlerarası, ya da uluslararası olsun, iş alanınıza ait tüm ofis malzeme ve gereçleriniz özenle ve farklı yapıdaki ambalaj malzemeleriyle paketlenir. Dosyalarınız, klasörleriniz, kasa ya da evrak dolaplarınız, bilgisayar, yazıcı, tarayıcı vb. gibi elektronik ofis araçlarınız gereken incelik ve hassasiyetle olabilecek en emniyetli biçimde paketlenip, arzu ettiğiniz adrese nakledilir. Ofis mobilyalarınız ve size ait kişisel eşyalarınız ise numaralandırılarak farklı kolilerde paketlenip hasarsız bir biçimde hedef adresinize ulaştırılır.


Siz işinize ara vermek durumunda kalmadan, profesyonel bir ekip tarafından nakledilen eşyalarınızın ambalajı, hedef adresinizde açılıp yerleştirildikten sonra çıkan ambalaj çöpleri alınarak yeni ofisiniz olması gerektiği şekliyle size teslim edilir. Taşınmanız, Hometransturk işbirliğinin verdiği keyif ve güvenle son bulur.